Asjade internet

Levira asjade interneti (inglise keeles IoT – Internet of Things) teenused kasutavad kaasaegseid sensorite, võrgu ja tarkvara tehnoloogiaid, et koguda ja töödelda andmeid füüsilisest maailmast. See aitab kasutajatel nende baasil otsuseid teha ning sellest tulenevalt äriprotsesside paremast juhtimisest kasu saada.

Meie LoRaWAN-tehnoloogial põhinev sideoperaatori nõudlikele standarditele vastav telemaatikavõrk pakub kulutõhusat ühendust energiasäästlikele seadmetele ja sensoritele.

Levira kasutab erinevaid raadioside tehnoloogiaid (väikese võimsuse ja suure levialaga raadiovõrgud, inglise keeles LPWAN – low power wide area networks), millised on integreeritud meie ühtse IoT teenusplatvormiga, et tagada parim side erinevates asukohtades erinevate tööstusharude tarbeks. Meie partneriteks on täiendavate sidetehnoloogiate pakkujad, nagu Sigfox ja mobiilsideteenuste osutajad, et võimaldada meie klientidele parimat lahendust konkreetse ülesande jaoks.

Meie kogenud spetsialistide meeskond suudab teid konsulteerida IoT-lahenduste kõigis aspektides, alustades ülesande analüüsist ja äriprotsesside kaardistamisest kuni lahenduste arhitektuuri ja integratsioonini. Aitame vajalike seadmete valimisel ja neile sobivaima suhtlusmeetodi pakkumisel. Professionaalsete partnerite kaasamine IT-süsteemide arendamisse, integratsiooni ja andmevoogude analüüsi koos erinevate võrgutehnoloogitate kasutamisega teeb Levirast ettevõtte, kes aitab teil IoT projektidest kõige enam kasu saada.


Levira pakub mitmekülgset LPWAN raadiosidetehnoloogiat (väikese võimsuse ja suure levialaga raadiovõrgud, inglise keeles LPWAN – low power wide area networks), mis on integreeritud meie universaalse IoT-platvormiga andmete turvaliseks kogumiseks ja reaalajas kasutuseks. Teeme andmed kättesaadavaks vastavalt teie eelistustele kas lihtsalt kohandatava veebipõhise kasutajaliidese või standardformaatides impordi-ekspordi ning API-põhiste liideste abil.

Juhul kui soovite konkreetseid lahendusi ainult seadmete ühendamiseks, pakume sobivat meie portfellis olevatest sidetehnoloogiatest:

  • LoRaWAN – väikese võimsusega vabasagedusel töötav raadiovõrk. Pakume võrku seal, kus te seda vajate.
  • Sigfox – väikese võimsusega vabasagedusel töötav raadiovõrk. Võrku haldab Sigfox ja oleme strateegiline partner, et pakkuda teile piiriülest ühenduvust ka teistes riikides.
  • Mobiilne juurdepääs – juurdepääs andmetele, kasutades vabalt valitud kohaliku võrguoperaatori 2G, 3G, LTE mobiilsidevõrku, tagades andmete täiendava turvamise nendes võrkudes.

Teenused elektrienergia-, vee-, gaasi- ja keskkütte teenusepakkujatele

Levira pakub nutikate mõõtmislahenduste täisteenust alates võrku ühendatud mõõteseadmetest kuni arveldusteabe edastamise ja kuvamiseni. Mõõtepunktidest saabuvad täiendavad andmed pakuvad võimalust arvestada tulevaste keskkonnastandarditega – et suurendada teie tulusid, optimeerida võrgu haldamist ja avastada võimalikke lekkeid ning kadusid.

Ennetav hooldus

Ennetav hooldus on üks ühendatud tööstusseadmete ning Internet 4.0 initsiatiivi juhtivaid kasutuslugusid. Ennetavad hoolduslahendused põhinevad traditsioonilisel masinate seisundi jälgimisel, mida täiendab andmete automaatedastus ja analüütika. Selleks, et ennustada masinate ja seadmete tõrkeid enne nende tekkimist ning seeläbi välistada kallid seisakud tootmises. Juhtivate analüütikute hinnangul võimaldavad sellised meetodid saavutada 25-30% efektiivsuse kasvu.

Ennetavate hooldusrakenduste turg on ülemaailmse IoT valdkonna üks kõige kiiremini kasvavaid valdkondi ja aitame teil sellest efektiivsuse tõstmise võimalusest osa saada.

Kinnisvarateenused

Kinnisvara väärtus on täna suuresti sõltuv selle asukohast, homme on suur osa sellest väärtusest teabes ja andmetes. Ja selles, kuidas kinnisvaraettevõtted saavad seda teavet klientide huvides kasutada, et luua paremaid kliendisuhteid ning tugevdada üürnike lojaalsust. Seega on lähenemisviis laiem kui üksnes korrapäraselt andmete saamine kommunaalkuludest, prügikastidest, hoone- ja turvaseadmetest.

Kaughaldus ja -juhtimine

Pakume seadmete või rajatiste omanikele varade olukorra nähtavust reaalajas, et saaksite enne kohalesõitu teha õigeid otsuseid näiteks varuosade või tööriistade osas, parandamaks väliteenuste efektiivsust ja klientide rahulolu. Loome võimalused andmete kogumiseks, muutuste avastamiseks ja automaatselt käivituvateks juhtimistoiminguteks.

Positsioneerimisteenused

“Kõike, mida saab ühendada, ühendatakse” ei ole mitte ainult põhimõte, mis määratleb IoT-d, vaid ka oluline osa meie filosoofiast. Kasutame GPS-i ja siseruumide positsioneerimise kombineerimise eeliseid koos kaasaegsete kommunikatsioonitehnoloogiatega. Pakutud lahendused võimaldavad pisikeste terminalide kasutamist järelevalveta mitmete aastate jooksul.

Juurdepääsuteenused

Teadlikkus konkreetsest olukorrast tagab hingerahu. IoT juurdepääsuteenused tagavad rajatiste ohutus- ja turvavajadused, alates tüüpilistest büroohoonetest kuni kriitiliste infrastruktuuri objektideni, sealhulgas juurdepääsuõiguste kaughalduseni.

Enamlevinud kasutusjuhtude inglisekeelsed kirjeldused, kliki pildil:

Kontakt

Võta ühendust

Veiko Sepp

Müügidirektor