HübriidTV

Kui nutitelekas on lisaks antennile ühendatud ka internetiga, avaneb otse telekanalil ja teleri 6. kanalil HübriidTV. Teenus põhineb HbbTV standardil (Hybrid Broadcast and Broadband Television), mis seob üheks tervikuks kahest erinevast allikast – õhu ja neti kaudu – saabuvat signaali.

Õhusignaali kaudu jõuavad telerisse vabalevi- ja tasulised kanalid, kuid interneti toel saab eetris olnud sisu telekast ka järelvaadata. Lisaks näeb siis Delfi TV otseülekandeid, muusikakanaleid MyHits ja Alo-TV ning looduskaameraid.

Vaatamismugavust lisavad tele- ja raadiokavad, 27 Eesti raadiojaama, ilmateade, online-mängud ning ERR-i veebiuudised. Kõik see on mugavalt puldiga hallatav ja kasutajale lihtne ning loogiline.

 

Kuidas HübriidTV-st osa saada?

HübriidTV-st osasaamise eelduseks on nutitelekas, mis on ühendatud antenni ja internetiga. Vanemate nutitelekate puhul tuleb menüüst vastav funktsioon aktiveerida. Seda, kuidas HübriidTV telekas aktiveerida, näeb siit.

Kuidas HübriidTV välja näeb?

HübriidTV tunneb ära pulti meenutavast start-nupust, mis kanalivahetuse järel hetkeks ekraanile ilmub. Alt videost näed, millistest osadest HübriidTV koosneb.

Kui Sul on AntenniTV ja HübriidTV teenuse osas küsimusi, võta meiega kindlasti ühendust. Kasutajatoe telefon on +372 680 4040 (E-P kl 10-22) ja e-post antennitv@levira.com.

Vt ka AntenniTV privaatsusteatis.